HAKKIMIZDA

2010 yılında faaliyetlerine başlayan Firmamız; gıda,sağlık ve kozmetik alanında Türkiye' de temin edilebilen sertifikalı organik ürün çeşitlerini en ekonomik şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Misyonumuz; Türkiye' de henüz olgunlaşmamış olan organik ürün tüketimini çevreye ve sağlığa duyarlı olan siz değerli müşterilerimizin de desteği ile yaygınlaştırmaktır. Bunun yanında, daha sağlıklı bir yaşam arzulayan ve daha güvenilir gıdalarla beslenmek isteyen müşterilerimize en iyi ürünleri en uygun fiyatlara temin edebilmeyi prensip edinmiştir.

Firma olarak sizlere %100 müşteri memnnuniyeti sağlamak hedefimiz olup herhangi bir sorununuzda sizlere en iyi şekilde yardımcı olmayı taahhüt ederiz.

VipManken.com, yalnızca bir internet sitesinden ibaret olmayıp aynı zamanda organik ürünleri barındıran bir mağazadır. Dilediğiniz zaman irtibata geçip ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve %100 güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Siz duyarlı müşterilerimizi online mağazamızda görmekten mutluluk duyar, sağlıklı ürünleri sizlere en iyi şekilde sunmaktan onur duyarız.